Chocolate Slim – Turkey | Official Distributor

 

Yan etkiler olmaksızın hızlı kilo kaybı için yenilikçi bir üründür. Onu kullanarak, yalnızca  ekstra kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmanız değil, ama aynı zamanda formda kalmanız,  toksinlerden temizlemeniz ve tüm organlarınızın ve sistemlerinizin işleyişini normalleştirmeniz mümkündür.  Ve bunların hepsini  sağlığınıza zarar vermeden, hızlı ve eğlenerek hayata gerçekleşebilirsiniz!

 

Zayıflama çikolatası – bu çikolata tadında içecek tatlıya düşkün hiç birini tarumar etmeden, vücudunuzun üzerinde en olumlu etkisini gösterir! Kokteylde çikolatanın bir tek ismi ve tadı var, geri kalanı- yalnızca diyet bileşenlerinden oluşan ekstra faydalı bir üründür. Hiçbir türlü şeker ve yağ  içermez- sadece sağlıklı malzemelerle dolu bir üründür!

Özellikler.

Bir dizi pozitif özellikleri olan gelecek vaat eden yeni bir ürün:


– Iştahınızı azaltır;

– Metabolizmanızı hızlandırır;

– Hızlı nazik kilo kaybınızı destekler;

– Enerjinizi ve canlılığınızı verir;

– Vücudunuzu iyi formda tutar ;

– Şekerli ve yüksek kalorili yiyeceklere olan isteklerinizi azaltır;

– Cildinizi temizler.


Bu zayıflama kokteylini sistematik olarak kullandığız halde, vücudunuz yavaş yavaş temizlenmiş, organızmanızdan cüruflar, toksinler, kolesterol plakları çıkarılıp, cilt altı yağlarınız parçalanarak,  organlarınız ve sistemleriniz uyumlu bir mekanizma olarak çalışmaya başlamış olurlar. Bu yalnızca ekstra kilolardan değil,  ama selülitten de kurtulmanıza yardım eder. Böylece, Choco Slim kilo kaybınıza ve genel sağlık iyileşmenize sebep olup, istikrarlı bir sonuç sağlar  ve tedavi sürecini tamamlamak amacıyla deri altına yağ birikmesini engeller.

 

”Chocolate Slim”’in üreticisinin resmi sitesine girip, ürününü sipariş edebilirsiniz.

 

Malzemeler:

«Choco Slim» bağımlılık yapmayan hiçbir yan etkisi olmayan doğal maddeleri içerir.

– Fiber – deri altında yağ birikimini önleyen doğal bir yağ yakıcıdır.

– Peynir altı suyu proteini – kas tonusu destekler ve hasardan korur.

– Soya lesitini – yağ yakar ve onları vücutta birikmesine izin vermez.

– Kakao – lipoliz sürecini harekete geçirir, vücuttaki gençlik sürecini uzatır.

– Glucomannan – yağ mevduatının birikimini önler.

– Vitaminler ve mineraller – metabolizmayı hızlandırır, yağ yıkar, kolesterolun ve kan şekerinin seviyesini azaltır, tüm organizmanın üzerinde olumlu etkisini gösterirler.

 nerden alınır?

Zayıflama çikolatası  bağlantısına tıklayarak, resmi sitesinden alınır. Sizden istenilen en kısa sürede, tüm detaylarını netleştirmek amacıyla operatörün arayacağı bir tek isminiz ve telefon numaranızdır.

Mal kurye hizmetleri veya posta yoluyla teslim edilir.

Ödemesi mal alındıktan sonra teslimatta nakit ile yapılabilir.

 

Chocolate ’in uyarıları

Kilo verme Kokteylin  şu kategorideki insanlara kulanamaz


– Hamile kadınlar;

– Emziren kadınlar;

– Çocuklar;

– Yaşlı insanlar;

– yüksek tansiyon hastaları;

– Yüksek hassasiyet sahibi veya  herhangi bir mevcut kompozisyonunun yan etkisinden etkilenecek insanlardır.

Zayıflama çikolatası nasıl kullanılır?

Zayıflama çikolatası günün ilk yarısında kullanılmalıdır.

2-3 tatlı kaşığı toza kaynamış su dökülür(200 ml) ve karıştırılır. Kullanmadan önce, bir kere karıştırılıp, küçük yudumlarla içilmelidir.

Kokteylerin içindekileri arasında sinir sistemini aktive eden doğa enerji maddeleri içirdikleri için, uyumadan önce kullanılmalıdır.

Chokolate  optimal kullanma süresi 30 günlüktür, ama her insan için özeldir.

30 günlük kullanma kursu sonrasında, uzmanlıların tavsiyelerine göre, 30 günlük ara verilmeli ve gerektiğinde kullanma kursu yenilebilir.

Ürünün etkisini artırmak için, bol bol su  tüketilmesi(günlük 2 litreye kadar temiz içme suyu) ve makbul miktarda egsersizin yapılması tavsiye edilir.


3 Responses to Chocolate Slim – Turkey | Official Distributor

 1. Dilek (Ankara) says:


  Poliklinikleri hiç sevmiyorum, ama aşağı yukarı tüm güzel zayıflama ürünlerinin yan etkileri olup, doktordan randevu gerektirir.
  Chocolate Slim – belki yan etkisi olmayan tek üründür, dolayısıyla ben onu seçtim. Hafif diyet, düzenli yürüyüşler ve çikolata işime yaradılar – iki ayda 12 kilo vermişim!

 2. Tatiana says:

  1 ay arayla Chokolate’tın 2 kursundan geçip, öğrenci döneminde giydiğim kot pantolonumu giyebildim! Pozitiv sonuçlarını ilk baştan beklememe rağmen, böyle bir efekti görünce, kendi gözlerime inanmamıştım! Hiç bir işkence çekmeden, kilo veriyordum – üçüncü kullanışımdan sonra ıştahım azalmıştı. Bence, bugünlerde en etkileyici zayıflama ürünü – budur!

 3. Sezen says:


  Lezzetli, ucuz ve en önemlisi – etkilidir! Kızlar, o spor salonunda yaptığım yorucu egzersizlerden ve sürekli diyetlerden bıktım, usandım. Bir spor salonunun fiyatından daha ucuz olmasına rağmen, istenilen sonuçlar çok daha hızlı elde edilmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *